Som absolventka Vysokej školy muzických umení v Bratislave. Už počas štúdia na Konzervatóriu v Bratislave som sa v roku 2006 stala absolútnou víťazkou Súťaže slovenských konzervatórií v hre na harfe. V tomto roku som pochopila, že pre mňa iná cesta ako hudba zjavne neexistuje,  zakúpila som teda vlastnú harfu a pustila som sa do toho naplno.  

V sólovej oblasti sa venujem najmä súčasnej klasickej hudbe 20. a 21. storočia, no neustále sa pokúšam hľadať nové spôsoby sebavyjadrenia cez čo najširšiu paletu skladieb rôznych žánrov i období.

Súčasnej klasickej hudbe sa venujeme spoločne s flautistkou Ninou Sivošovou v duo nu:ovo, s ktorou interpretujeme najmä hudbu skladateľov 21. storočia. 

Medzi „menej klasické“ projekty patrí okrem spolupráce so speváčkou, klavíristkou a skladateľkou Andreou Bučko napríklad trio Cinnamon, alebo duo s Pavlom Berezom, kde ťažiskom našej spolupráce je najmä interpretácia autorských skladieb Sisy Michalidesovej.  

Okrem koncertnej činnosti pôsobím i ako štúdiový hráč a príležitostne hosťujem v mnohých slovenských i zahraničných orchestroch. 

Mojou vášňou je najmä snaha o plnohodnotné odkrývanie zvukovo neobmedzených možností harfy,  práve vďaka kontextom širokého spektra žánrov, v ktorom sa ako interpret mám možnosť pohybovať.